Magazin

Aleyna Tilki ve Kadir Güneş ayrıldı mı?

Bir süredir ünlü modacı Gülnur Güneş‘in kardeşi Kadir Güneş ile birlikte olan Aleyna Tilki, ilişkisi hakkında bu zamana kadar hiç açıklama yapmamıştı. Her söylemi her paylaşımı ile magazin manşetlerini süslemeyi başaran Tilki, aşk sorularını geçiştirin Güneş hakkında konuşmuyordu. İkilinin karantina günlerinde ayrıldığı öğrenildi.

Aleyna Tilki ve Kadir Güneş, ilk kez Gülnur Güneş‘in düğününde görüntülenmişti. Kadir Güneş adı daha önce Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay ile anılmıştı. Aşk yaşadıkları konuşulan ikilinin bir mekanda kavga ederek ayrıldığı iddia edilmişti. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Kadir Güneş‘in birçok takipçisi bulunuyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu