ALEYNA TİLKİ: HESABIMDAKİ PARALARI KURCALAMIYORUM!

Takip Et:

Geçtiğimiz günlerde 18 yaşına girerek reşit olan genç popçu son zamanlarda peş peşe konserler vermeye başladı. İstanbul'da bir AVM'de sevenleriyle buluşan popçu çok heyecanlıydı.

Konser sonrasında muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü popçu, "Bugün döndük ve buraya geldik işte. Güzeldi hatta 20'li yaşlarda arkadaşlar vardı garip geçti ama enerjikti' şeklinde cevap vererek Viyana konserinde yaşadıklarını bu sözlerle anlattı. Muhabirlerin 'Yurt içi ve yurt dışı konserleri nasıl geçiyor farklı mı' sorusuna ise genç popçu, ''Yurt içinde daha çok böyle 50-100 bine kadar seyirci görüyoruz ama yurtdışında ise birazcık daha az oluyor ama her tarafın keyfi farklı oluyor, güzel geçiyor'' şeklinde yanıt verdi.

Aleyna Tilki, dikkat çeken ışıklı ayakkabılarıyla ilgili ise, "Ben bunu Bostancı'da giyiyordum. Sahneye çıkarken, heyecan yaptım açmayı unuttum ve bugüne kısmet oldu.'' dedi.

 

İŞTE DİKKAT ÇEKEN AYAKKABISI:

 

 

Aleyna, yeni projeleriyle ilgili de ''Yıldız Tilbe ve Emrah Karaduman'la beraber bir proje hazırlıyoruz. Projede yönetmenliğini kendim yapacağım" dedi.

 

Yıldız Tilbe'yle çalışmak nasıl bir duygu sorusuna ise, ''Günlük hayatta karşılaşıyorum. Çok tatlı davranıyor bana efsane bir isim gerçekten kendisi ve çok mütevazi, çok seviyorum onu'' şeklinde yanıt verdi.

Genç Popçu, anne ve babasının konserde kendisini izlemeye gelmeleriyle ilgili İstanbul'daki konserlerinde hep yanında olduklarını ama şehir dışında verdiği konserlerde ise ya babası ya da annesinin ona eşlik ettiğini dile getirdi. Ailesinin konserde yanında olmasıyla ilgili ''Güç veriyor, o yüzden seviyorum onları'' cevabını verdi.

Aleyna Tilki, ayrıca annesi ve babasından yaşı 18 olmasına rağmen harçlık almaya devam ettiğini de sözlerine eklerken, hesabına yatan paraları çok kurcalamadığını dile getirdi ve ileride iş kadını olmak istediğini belirtti.