Yaşam

Aleyna Tilki gündem yaratmaya devam ediyor!

Ünlü olmaya başladığı ilk gündem bu yana her hareketi, söylemi ve paylaşımı ile gündemde kalmayı başaran Aleyna Tilki, hemen hemen her gün yeni bir haberle magazin manşetlerini süslüyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde Milano’ya uçmak için gittiği İstanbul Havalimanı’nda sıra tartışması yüzünden bir yolcu ve güvenlik görevlisi ile kavga eden Aleyna, tartışma görüntülerinin sosyal medyada yayınlanmasının ardından yine sosyal medyadan bir açıklama yayınlamış ve kendisini savunmuştu.

55 BİN LİRAYA HERMES ÇANTA ALDI! 

Aleyna Tilki’nin havalimanında yarattığı olay üzerine çıkan haberler henüz sıcaklığını korurken bu kez alışveriş hastalığı gündem oldu. Her fırsatta alışveriş yapmayı çok sevdiğini dile getiren ve dünyaca ünlü markaları yakından takip ettiğini söyleyen genç popçu, hatta dünyaca ünlü markaların İstanbul mağazalarında çalışanlara numarasını verdiğini ve yeni gelen ürünleri ilk kendisiyle paylaşmalarını istediğini ifade etmişti. Sık sık kazandığını kıyafetlerine yatırdığı haberleri ile gündeme gelen ünlü şarkıcı, bu kez 55 bin lira değerinde Hermes bir çanta aldı. Moda ve marka tutkusu için kesenin ağzını bir hayli açan Aleyna’nın çantasını zorunlu durumlarda koruması taşıyor.

Aleyna Tilki, son olarak sevgilisi olduğu iddia edilen Kadir Güneş’in ablası modacı Gülnur Güneş’in düğününde 43 bin liralık kombiniyle arz-ı endam etmişti. Çoraplarına kadar marka giyinmeyi tercih eden ünlü popçu, günlük hayattaki tuhaf kıyafetleri ile de zaman zaman sosyal medyanın radarına giriyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu