Aleyna Tilki, Gülşen’i taklit mi etti?

Aleyna Tilki'nin Yalan şarkısında giydiği kıyafetin, Gülşen'in geçtiğimiz yıl Bostancı Gösteri Merkezi'nde giydiği kostümle olan benzerliği dikkat çekti...

Takip Et:

Aleyna Tilki, söz ve müziği kendisine ait düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu‘nun imzasını taşıdığı yeni şarkısı Yalan‘ın klibinde birkaç farklı kostümle kamera karşısına geçmişti. Onlarda biri olan siyah-beyaz kıyafet, Aleyna Tilki‘nin yaşına uygun bulunmamış ve ünlü popçu birçok eleştiri almıştı. O kıyafetin Gülşen‘in geçtiğimiz yıl Bostancı Gösteri Merkezi‘nde verdiği konserde giydiği kostüme olan benzerliği dikkat çekti.

Öte yandan YouTube‘ta şu ana kadar yaklaşık 5 milyon görüntülenme oranına ulaşan Yalan için bazı kullanıcılar “Bu şarkıya ‘dislike’ atalım” kampanyası başlattı. Çok sayıda dislike alan klip hakkında ünlü şarkıcı inceleme talebinde bulundu. Tilki‘nin klibinde şu an like(beğenme) ve dislike(beğenmeme) sayısı görülmüyor. Bu olaylar üzerine bir milyonun üzerinde izlenme sayısı olan klibin videosunun her an kapatılabileceği düşünülüyor.