Aleyna Tilki bu kez sevgilileri hedef aldı! “Ezikler!”

Sosyal medyada yaptığı ilginç paylaşımlarla adını magazin gündemine taşıyan Aleyna Tilki bu kez de Instagram'da fotoğraflarını paylaşan sevgilileri diline doladı...

Son olarak kalça estetiği yaptırdığı haberleri ile gündeme gelen Aleyna Tilki, hem Instagram hem de Twitter’da yaptığı paylaşımlarla ilgi odağı olmaya devam ediyor. Zaman zaman Instagram’da paylaştığı pozlarda photoshop uyguladığı iddia edilen genç popçu, Twitter’da yayınladığı birbirinden ilginç mesajlarla ise adeta beyin yakıyor.

“BANA ÇOK SAÇMA GELİYOR!”

Bu kez sosyal medyada aşklarını göz önüne seren çiftleri hedef alan Tilki, “Sosyal medyada aşk fotoğrafları, ilişki fotoğrafları paylaşmak çok saçma geliyor bana. ‘Bakın şu an sevgilimi öpüyorum’, ‘Bakın şu an sevgilim var’. Iyy, uf ezikler” yazarak düşüncelerini takipçileriyle paylaştı.

ALEYNA’NIN AŞK İSTEĞİ!

Önceki günlerde aşkı temsil eden gezegen olan Venüs’ü ele alarak, “Bir de Venüs’ü solumak isterim, beni oraya götürmeyen bir denize de kolayca açılamam artık…” diyen ünlü şarkıcı, “Aleyna aşık olmak istiyor” yorumlarına sebep olmuştu.