Magazin

Aleyna Tilki ailesi için kesenin ağzını açtı!

Yeni nesil popçular arasında en çok konuşulan isimlerden biri haline gelen Aleyna Tilki’nin 14 yaşındaki kardeşi Ayça Tilki, ‘Masal Şatosu: Sihirli Davet’ isimli sinema filminde oynadı.  Aleyna Tilki, 30 Ağustos’ta vizyona girmesi beklenen filmi annesi Havva Tilki, babası Mehmet Tilki ve kardeşi Ayça Tilki ile birlikte izledi. Bir AVM’nin sinema salonunu ailesi için kapatan Tilki, filmi izledikten sonra magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.


“AYÇANIN YETENEĞİNİ BEBEKKEN KEŞFETTİM!”

Kardeşinin yer aldığı ilk sinema filmi hakkında konuşan ünlü şarkıcı, “Çok güzel bir film olmuş. Her yaştan insanın izleyebileceği bir film, biz çok eğlendik. Ayça’nın ilk filmini sinemada izlemek çok keyifliydi.” dedi.

Ayça’nın oyunculuk yeteneğini bebeklik döneminde keşfettiğini söyleyen Aleyna, “Ben Ayça’nın oyunculuk yeteneğini bebeklikten keşfetmiştim. Oyun oynarken falan anlamıştım ve o zaman Ayça’ya, ‘Sen büyük bir star olacaksın’ demiştim. Zaten filmde yakaladım, birkaç Hollywood bakışı atmış” açıklamasında bulundu.

“OYNARSAM KENDİ FİLMİMDE OYNARIM”

Tilki, gazetecilerin yönelttiği “Abla-kardeş bir filmde birlikte rol alır mısınız?” sorusuna “Kendi filmim olursa Ayça’yı kesin oynatırım. Çünkü ben bir filmde oynarsam kendi filmimde oynarım” yanıtını verdi.

“ÇOK GÜZEL SÜRPRİZLER OLACAK”

Türkiye’de istediği üniversiteyi kazanamadığı ve yurt dışında üniversite okuyacağı haberleri ile gündeme gelen genç şarkıcı konu hakkında “Amerika’da okuyacağım. Uzun süre orada olacağım, ailemden ayrı kalacağım, onları çok özleyeceğim ama onları görmek ve konserler için gelip gideceğim. Çok güzel sürprizler olacak. Bayrağımızı Yurt dışında dalgalandırarak gelmek istiyorum”ifadelerini kullandı.

“10 GÜNLÜĞÜNE BALIK ETLİ OLMAK İSTEDİM”

Yazın başında Bodrum’da çekilen görüntülerinde kilo aldığı gözlenen Aleyna, daha sonra sıkı bir diyetle aldığı kiloları geri vermişti. Bu durumun hatırlatılması üzerine Tilki, “Yazın kilo almıştım. Biliyorum kilo aldım mı veririm. Yaşımız küçük daha hemen kilo verebiliyorum. 10 günlüğüne balık etli olmak istedim, oldum. Sonrada o kiloları verdim” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu