Alev Alev öyle sıradan bir dizi değil; artısı da sözü de farkı da büyük!

Takip Et:
Alev Alev dizisinin kadrosunu gördünüz mü? Bu kadar tesadüf çok şaşırtacak!
Alev Alev dizisinin kadrosunu gördünüz mü? Bu kadar tesadüf çok şaşırtacak!

Magazinn / Ayrıntı – Show TV’de yakında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Alev Alev dizisinin fragmanları yayınlandıkça, izleyicilerin alakası da giderek çoğalıyor. Avlu dizisinden sonra Demet Evgar’ı coşkuyla bekleyen hayranları da artık gün saymaya başladı. Henüz Alev Alev’in ne zaman yayınlanacağı öğrenilmiyor. Ancak yakın bir zaman sonra başlayacağı artık kesin…

Dilan Çiçek Deniz, Berker Güven, Hazar Ergüçlü, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan gibi ehemmiyetli adlar da dizide yer alıyor.
Peki Alev Alev dizisi hangi güzergahıyla öne çıkıyor. İşte bu noktada noktaya değinen ayrıntı, eforlu bayan karakterlerin varlığı mevzusunu öne çıkartabiliriz.

Bayan ağırlıklı bir dizi Alev Alev.. Adalet arayışını da hakikat aşkın ağırlığını izleyicilere sezdirmeye hazırlanan Alev Alev dizisiyle alakalı Milliyet Blog yazarlarından Anibal Güleroğlu, eforlu bir değerlendirme yazısı kaleme aldı.

Dizinin fragmanlarından yansıyan bayan hikayesi olarak ekranda varlık göstermeye çalışacak bir dizi geliyor… Erkek yapımlarının fazla olduğu bu dönemde, değişiklik arayanların seçimi olabilir.

Alev Alev öyle sıradan bir dizi değil; artısı da sözü de farkı da büyük! 1

Anibal Güleroğlu, yazısında şu ayrıntılara değiniyor:

“Erkek şiddetine maruz kalıp can vermemek için çocuğuyla beraber kaçmayı düşünen kadının kızıyla beraber göğüslediği zorbalığı tanıtımında sergileyip buradan başka bayanların dünyasına geçerek her aşkın bir kadının cenazesini neden kaldırdığı söylemine dalan ‘Alev Alev’, tarihi sarnıcın alevlerinde korkunun suratını yansıtarak çıkıyor ortaya.
Kadın ağırlıklı içerik hak arayışı ve asıl aşkı da merkezine alarak sürdürecek akışını.

Tabii tüm bunları yaparken de değdiği yaşamları değiştiren alevlerle, bir yangının külünden yeşeren çiçeklerin dünyasına sokacak izleyicisini. Kavrayacağınız ‘Alev Alev’in içeriği, güncel meselelere parmak basma özelliğinin ötesinde, hayli sıcaklıklı ve renkli.”

.