Medya

Alev Alev dizisinin kadrosunu gördünüz mü? Bu kadar tesadüf çok şaşırtacak!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Show TV’de yayınlanacak olan Alev Alev dizisi, bir müddettir gündemdeydi. Başrolde Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü’nün yer alacağı konuşulmaktaydı. Ancak bütün kadro net olarak ortaya çıkmamıştı. Dizinin çekimleri bir müddet evvel başladı ve ilk tanıtım da geldi.

Çok eforlu bir öykü için oyunculuklarıyla noktaya değinen adlar yan yana getirilmişti. Üstelik akılda oyuncu Zuhal Olcay’ı da uzun zaman sonra bu projede izleme ihtimali bulacağız.

Öykü zati tuhaf! Çünkü Netflix’te Alevlerin Ardından adlı bir dizinin yerli adapte etmesi olacak. The Bonfire Of Destiny isimlli dizide, 1897 senesinde Paris’te elit ailelerin buluştuğu bir kermeste alana gelen ve 120 kadının can verdiği bir vaka sonrasında yaşamda kalan bayanların hayat öyküleri anlatılmakta.

Yerli versiyonun da Alevlerin Ardında adıyla anılmıştı bir müddet. Ancak Alev Alev olarak değiştirildi. Öykünün orjinali ile ne kadar irtibatı olacak izleyip bakacağız ama dizinin kadrosundaki pek çok rastlaya da noktaya değinmek isteriz.
Bu dizide tekrar buluşuyorlar.

Bir başka rastla ise Çukur dizisi ile ilgili. Çünkü Dilan Çiçek Deniz, Çukur dizisinden geçtiğimiz sezonlarda ufalamıştı. Yeniden bu dizide de yer alan Berkay Ateş ile uzun vakit beraber kamera karşısına geçti Çukur dizisi ile. Hatta Çukur’da Ateş’in oynadığı Mahsun, Deniz’in oynadığı Sena’ya aşıktı.

Yeniden bir başka rastla da Cihangir Ceyhan. Çünkü o da Çukur dizisinden dağıldı ve hemen ardından Alev Alev dizisiyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.
Partneri Çelebi’yi ise Cem Bender oynuyor.Dilan Çiçek Deniz Rüya’yı ve Rüya’nın eşi İskender’i Berken Güven oynarken, Ömer’i ise Cihangir Ceyhan oynayacak. Ömer, Rüya’yı büyük yangından kurtaran şahıs olacak ayrıca.

Dizide Çiçek karakterini ise Hazar Ergüçlü oynuyor. Ergüçlü, son olarak Netflix’in Hakan Muhafız dizisinde rol aldı. Hazar Ergüçlü’nün oynadığı Çiçek karakterinin partneri Ali’yi ise Toprak Can Adıgüzel oynayacak.

Ay Yapım imzalı dizi yakında ekranda olacak.

İşte Alev Alev 1. tanıtımı:

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu