Alev Alev dizisinin kadrosu tam bir yıldızlar karması!

Takip Et:
Bir yanda Arıza, diğer yanda Şeref Sözü! Bu sezon Show TV, Alev Alev yakıyor!
Bir yanda Arıza, diğer yanda Şeref Sözü! Bu sezon Show TV, Alev Alev yakıyor!

Magazinn / Ayrıntı – Show TV, bu sezon eforlu dizilerle ekranda iz bırakmaya kararlı. Bu yapımlardan birisi de Alev Alev dizisi… Fragmanları yayınlanan ve alaka bakan Alev Alev, bayan karakterlerin ön tasarıda olduğu bir yapım görünümünde. Bu vaziyet de reelinde dizinin en ehemmiyetli avantajı. Ekrandaki onca erkek dizisine rağmen, bayanların ön tasarıda olduğu çok az yapım var.

Bayan izleyiciyi kendisine bu doğrultusuyla sürükleyecek olan Alev Alev, etkileyici oyuncu kadrosuyla da isminden söz ettiriyor.
Güleroğlu, şöyle yazdı:

“Yeni sezona damgasını bir yere çarpmaya hazırlanan yapımın oyuncu kadrosu da vicdanları ‘Alev Alev’ edecek renklilikte. Çünkü son günler dizilerindeki rolleriyle izleyicinin gönlünde taht kuran adlar bir araya bir araya gelmiş halde.

Etkileyici hikâyesiyle ekrana çıkmak için gün sayan dizinin oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile akılda oyuncu Zuhal Olcay yer almakta.
Alev Alev,bu sezon ağırlığını sezdirecek nitelikte bir dizi olduğunu da gösterdi.

Peki galibiyetli olabilir mi? Anibal Güleroğlu’na göre dizi çok da zorlanmayacaktır. İşte Güleroğlu’nun değerlendirmesi:

” Yıldızlar karmasıyla alev alev bir tanıtım yapan Show TV’nin dizi ağırlığını sezeceğiz bu sezon. Hal böyleyken tanıtımındaki sansasyonel sahneleri ve beğenilen kadrosuyla alakayı harlayan ‘Alev Alev’in ekran imtihanında çok zorlanmayacağını da şimdiden açıklamak muhtemel.
Yolları açık olsun.”

.