Alev Alev dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayımlandı

Takip Et:
Alev Alev dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayımlandı
Alev Alev dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayımlandı

Show Tv‘nin yeni dizisi Alev Alev, dikkat çekici kadrosu ve eforlu senaryosu ile ekranlara hazırlanıyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizinin ilk tanıtım fragmanı, geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

Birbirinden çok değişik, eforlu üç kadının öyküsünü ele alacak dizinin başrollerinde ”Avlu” ve ”1 Erkek 1 Kadın” gibi dizilerde yer almış Demet Evgar; ”Bodrum Masalı”, ”Çukur” gibi yapımlarla ön tasarıya çıkan Dilan Çiçek Deniz ve ”Medcezir”, ”Yüksek Sosyete” gibi yapımlarda oynayan Hazar Ergüçlü bulunuyor.
Rejisörlüğünü Ahmet Katıksız’ın üstlendiği Alev Alev’in senaryosunu ise Burcu Görgün kaleme alıyor.

alev alev

Alev Alev dizisinin mevzusu

Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan ufak kızıyla beraber kurtulmaya çalışan Cemre… Hoş, ödünlü yaşamında hakikatin yakıcı suratıyla hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için ufak bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla aynı hoşluğunu, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek…

Karakterleri ve öyküleri birbirinden çok değişik bu üç kadının mukadderatları bir sarnıçta oluşan yangında kesişir.
Sil baştan giriştikleri çabada, yolları reel aşka ve iyi makûs tüm yanlarıyla reel yaşama düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı ve ayrıcalıklı Çelebi’nin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir…

Show Tv’nin resmi sayfası Alev Alev’i şöyle belirliyor: ”Dokunduğu tüm yaşamları değiştiren alevler, bir yangının külünden yeşeren çiçekler… Kendini tespit etmenin, yola devam etmenin, hak arayışı ve reel aşkın öyküsü…”

Yakında ekranlarda olacak dizinin ilk tanıtım fragmanına aşağıdan erişebilir, yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.