Alemin gözü yaşlı! Sen Çal Kapımı dizisi baştan şanslı!

Takip Et:
Alemin gözü yaşlı! Sen Çal Kapımı dizisi baştan şanslı!
Alemin gözü yaşlı! Sen Çal Kapımı dizisi baştan şanslı!

Magazinn / Ayrıntı – Fox Tv ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanmakta olan Sen Çal Kapımı dizisine gösterilen bu yoğun alakanın bir yansıması olarak fragmanların izlenme rakamlarının çok yüksek olması, pek çok iddialı dizinin neticeleri karşılaştırılınca daha da anlamlı hale geldi.

Hande Erçel ile Kerem Bürsin ikilisini başrolde buluşturan dizinin her kısmı büyük alaka bakıyor. Yeni kısımlar evveli yayınlanan fragmanlar milyonlarca izleniyor.
kısımdan 2. fragmanı 10 saat içinde youtube’daki dizinin resmi kanalında 2.6 milyon ve Fox TV’nin hesabında da 200 bin olmak üzere 2.8 milyon izlenme elde etti. Bu yalnızca 10 saat içinde yapılan geri dönüş.

Sen Çal Kapımı dizisi 12.kısım 1. fragmanı ise 3 gün içinde kendi resmi kanalında 7 milyon ve Fox TV’nin kanalında ise 2.1 milyon izlenme elde ederek toplamda 9.1 milyona erişti.

Başka Bir Deyişle 12.kısımdan yayınlanan 2 fragmanın toplam izlenme rakamı 12 milyona sabretti… Ve bu yalnızca 3 gün içinde yaşanan bir tablo… Böyle bir tabloya hiçbir dizinin erişemediğini, bu vaziyetin yalnızca Sen Çal Kapımı’nda yaşandığını öğreniyor musunuz?

Öbür iddialı dizilerin izleyicileri de fragmanlara elbette ki yüksek alaka gösteriyor.
fragmanı:

.