Aldis Hodge, Hawkman rolüyle DC evrenine katılıyor

Takip Et:
Aldis Hodge, Hawkman rolüyle DC evrenine katılıyor
Aldis Hodge, Hawkman rolüyle DC evrenine katılıyor

Aldis Hodge, Amerika Adalet Derneği’nin bir parçası olan DC kahramanı Hawkman’i canlandıracak. En son “The Invisible Man” filminde rol alan ve yaklaşan Jim Brown rolüyle methiye toplayan oyuncu, başrolünde Dwayne Johnson‘ın yer aldığı Black Adam‘ın kadrosuna katılmak için görüşmelerde bulunuyor. Jaume Collet-Serra’nın idareyeceği filmde Rory Haines ve Sohrab Noshirvani, Adam Sztykiel’in senaryo krokisini son hâline getirdi.

Hawkman

“Hawkman” karakteri kimdir?

Hawkman, öbür ismiyle Carter Hall, dev kuş eşi kanatları, kuş biçiminde bir miğferi ve şiddetli bir topuzu olan bir savaşçıdır.
Orijinleri daha sonra çizgi romanlarda Thanagar seyyaresinden gelen kanatlı askerlerin uzaylı ırkının bir abonesi olan “Katar Antre” olarak değiştirildi.

Hawkman, 1940’taki ilk çıkışından bu yana DC Comics’te kumpaslı olarak varlığını sürdürdü. Ancak karakter hiçbir zaman reel bir aksiyon karakterine dönüşmedi. Geçtiğimiz ay hakikatleşen DC FanDome sanal aktivitesinde Johnson, Hawkman’ın Justice Society’nin Adalet Derneği bir parçası olarak Atom Smasher, Doctor Fate ve Cyclone ile beraber yer alacağını açıklamıştı.
Kendilerine asıl ve hak için savaşmaya inanan bir teşkilat olan ”Hak Derneği” diyorlar. Onlara, uğruna savaştığım tek inançların benim olduğunu öğreteceğim. Asla, haka ve Black Adam stiline güzel geldiniz.”

Black Adam, bir farklılık olmazsa 21 Aralık 2021’de beyazperdede gösterime girecek. DC âlemi ile alakalı yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için sayfamızı takipte kalın.

.