Kültür ve Sanat

Katil Avcısı Vizyona Giriyor!

15 Mart Cuma günü sinema salonlarına dahil olacak yeni film (Hunter Killer) Katil Avcısı büyük merak uyandırıyor. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan fragmanları ile tüm dikkatleri üzerine toplayan filmin fragman izlenme sayısı Youtube’da 13 milyona ulaşmış durumda. Aksiyon ve Gerilim türü içeren filmin yönetmenlik koltuğunda “Squd”, “Spud 2: The Madness Continues” ve “Vurgun” filmlerinin yönetmenliğini üstlenen 48 yaşındaki Donovan Marsh oturuyor. Katil Avcısı filminin oyuncu kadrosunda ise Gerard Butler, Gary Oldman, Linda Cardellini, Common, Toby Stephens ve Caroline Goodal gibi tecrübeli isimler yer alıyor. 2018 yılında Amerika’da gösterime giren film toplam 15,7 milyon dolar hasılat yaparak o hafta vizyona giren filmler arasında en çok izlenenler listesinde ilk sırada yer almayı başarmıştı.

Katil Avcısı filminin konusu ise dünyaya büyük bir tehdit yayan ve dünyanın geleceğini etkileyecek bir darbe girişimine engel olmak isteyen rütbeli asker ve ekibinin verdiği mücadeleyi ele alıyor. Kuzey’de buz denizinin altında faaliyet gösteren bir bir denizaltında görev yapan yüzbaşı Joe Glass ve ekibi, bir başka rütbeli tarafından yönetilen denizaltı ve ekibinin Rusya’ya karşı planlı bir darbe yapacakları istihbaratını alması ile harekete geçen yüzbaşı Glass ve denizaltı ekibi diğer denizaltı ekibine karşı amansız bir mücadele vermek zorundadır. Nükleer silahların ve yok edici bombaların ardı ardına patlayacağı filmde yüzbaşı Joe Glass ve ekibi, diğer denizaltı ekibine engel olup 3. Dünya Savaşı çıkmasını engelleyebilecekler mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu