Akraba olan Reynmen ve Cem Yılmaz hakkında yeni iddia!

'Ela' şarkısı ile son ayların en çok konuşulan ismi haline gelen Reynmen'in bir dönem akrabası Cem Yılmaz'ın sosyal medya hesaplarını yönettiği iddia edildi...

Takip Et:

YouTuber olarak tanınan ve YouTube’da 5.3 milyon takipçisi bulunan Reynmen, ‘Derdim Olsun’ şarkısından sonra çıkardığı ‘Ela’ ile de müzik piyasasını alt üst etti. Şu sıralar 128 milyon izlenme oranına ulaşan ünlü fenomen’in annesi Hasibe Yılmaz Aktaş ve Cem Yılmaz’ın kuzen olduğu biliniyordu. Hasibe Yılmaz Aktaş, 2013 yılında gerçekleşen Cem Yılmaz’ın imza gününe katılmış ve ünlü komedyenin dayısının oğlu olduğunu söylemişti. Aktaş, Yılmaz’ı 16 yıldır görmediğini de söylemişti.

REYNMEN, CEM YILMAZ’IN SOSYAL MEDYA HESAPLARINI YÖNETTİ!

Reynmen’in ünlü olmaya başladığı dönemlerde Cem Yılmaz ile akraba olması magazin gündeminde geniş yer bulmuştu. İkili hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. konuşulanlara göre; Reynmen bir dönem Cem Yılmaz’ın sosyal medya hesaplarını yönetti. Sonrasında iş anlamında yolları ayrılan akrabalardan Cem Yılmaz’ın Twitter’da 14.3, Instagram’da ise 4.3 milyon takipçisi bulunuyor.