Yaşam

Akın Akınözü’nün İstanbul molası!

‘Arkadaşlar İyidir’ isimli gençlik dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atan Akın Akınözü, dizinin erken final yapmasının ardından Payitaht Abdülhamid dizisinde Ömer karakterine hayat vermişti. Bir süre Aslan Ailem dizisinde de oynayan Akın Akınözü, ekran ömrü kısa süreli olan dizilerden sonra asıl yıldızının parladığı Hercai dizisinde oynamaya başladı. Hercai dizisi sayesinde ünü ülke sınırlarını aşan Akın Akınözü, bir anda en çok merak edilen ve takip edilen oyunculardan biri haline gelmişti. Yakışıklı oyuncunun partneri Ebru Şahin’le uyumu sayesinde dünyanın her yerinden hayranları olmaya başladı.

AİLESİ VE ARKADAŞLARIYLA ZAMAN GEÇİRİYOR

Geçtiğimiz haftalarda ikinci sezonu ile atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Hercai’nin yıldızı Akın Akınözü, önceki gün bir alışveriş merkezindeydi. Hercai’nin çekimleri için Mardin’de yaşayan ünlü oyuncu, haftalık tatilini İstanbul’da geçirmek istediği için buraya geldiğini söyledi. Ailesi ve arkadaşlarıyla bir araya geldiğini ifade eden Akınözü, çok yoğun bir şekilde çalıştığını belirtti.

29 yaşındaki Akın Akınözü, Hercai dizisine başladıktan sonra Instagram’da takipçi sayısı 2 milyonu geçmişti. Fotoğrafları yüz binlerce beğeni alan yakışıklı oyuncunun özel hayatı da merak konusu. Sandra Pesmacial isimli yabancı bir genç kadınla birlikte olan Akınözü, sevgilisini Mardin’de bulunan sete davet etmiş ve çiftin burada çekildiği fotoğraflar sosyal medyada yayılmıştı.

Akın Akınözü’nün sosyal medyada yayılan bir diğer fotoğrafı ise lise yıllarına aitti. Geçmişte 120 kilo olduğu söyleyen ünlü oyuncunun kilolu olduğu döneme ait fotoğrafları görenler Akınözü’nün değişimi karşısında şoke olmuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı