Medya

Akın Akınözü seviye atladı!

Geçtiğimiz yıl atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Hercai dizisi sektöre iki yeni yıldız oyuncu kazandırdı. Dizinin başrolleri Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in yıldızı son 1 yılda parladı. Daha önce de çeşitli dizilerde rol alan Şahin ve Akınözü, Hercai dizisindeki performansları ile son zamanların en çok konuşulan oyuncuları arasında yer aldı. Reytingleri alt üst eden Hercai’nin Miran’i Akın Akınözü ve Reyyan’ı Ebru Şahin’n adı sadece Türkiye’de değil yurtdışında da duyulmaya başladı. Son olarak Cannes’a giden ikili, sosyal medyada yabancı hayranları tarafından mesaj ve yorum yağmuruna tutuluyor.

AKIN AKINÖZÜ’NE HERCAİ YARADI

Akın Akınözü, adını geniş kitlelere duyuran Miran karakteri hakkında konuştu. Kariyerinde Hercai ve Miran dizisi ile seviye atladığını söyleyen yakışıklı oyuncu, bu zamana kadar oyunculuk anlamında verdiği emeklerin karşılığını Hercai ile aldığını ifade etti.

Akın Akınözü, oyunculuk kariyerine 2016 yılında yayınlanan ve sadece 10 bölüm devam eden Arkadaşlar İyidir dizisi ile başlamıştı. İlk dizisinde istediği çıkışı yakalayamayan 29 yaşındaki oyuncu, devamlılığı olan Payitaht Aldülhamid dizisinde oynamaya başlamıştı. Burada Ömer isimli bir genci canlandıran Akınözü, 2017 yılında yayınlamaya başlayıp 2018’de final yapan Aslan Ailem dizinde yer almıştı. Yıllar içerisinde ara vermeden dizi çekmeye devam eden Akın Akınözü, Hercai’de ise bu zamana kadar canlandırdığı karakterlerin epey dışına çıkmıştı. Hercai’de Miran Bey olan Akınözü, bu rolüyle oyunculuk kariyerinde level atlamış oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu