Magazin

Akın Akınözü sevgilisine evlilik mi teklif etti?

İlk dizi deneyimini Arkadaşlar Güzeldir ile yaşayan ve ardından Payitaht Abdülhamid dizisi ile seyircinin karşısına çıkan Akın Akınözü’nün yıldızı Hercai dizisi ile parladı. Bir anda hem ülkemizde hem de yurt dışında hayran kitlesini genişleten Akınözü, en çok merak edilen ve takip edilen erkek oyunculardan biri haline geldi. Her hafta Hercai’yi reytinglerde bir numaraya taşıyan izleyici aynı zamanda hem Akın Akınözü’nün hem de dizinin Reyyan’ı Ebru Şahin’in özel hayatını mercek altına alıyor.


Birçok fan sayfası bulunan ve sürekli olarak birbirlerine yakıştırılan Akın Akınözü için bu durum zaman zaman zorlayıcı olabiliyor. Şahin geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda bu konuya değinmiş ve uyumlu bulundukları için mutlu olduklarını fakat aşırıya kaça yorumların zorlayıcı olduğunu söylemişti. Genç oyuncu özel hayatlarına saygı duyulmasının altını çizmişti. Özel hayatlarında aradıkları aşkı bulan ikiliden Ebru Şahin son günlerde yaşadığı ilişki ile gündemden düşmüyor. Şahin’in adı haftalar önce NBA’de oynayan milli gururumuz Cedi Osman ile anılmış fakat ünlü oyuncu ve Cedi bu iddiayı kesin bir dille yalanlamıştı. Bu yalanlama metinlerinin yayılmasının üzerinden çok geçmeden ikili Alaçatı’da birlikte görüntülenmişti. Haberin ilk çıktığı zaman magazin basınını suçlayan Şahin, aşkın belgelenmesinin ardından ise eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Alaçatı’da tatil yapan çiçeği burnunda çift sık sık birlikte görüntülenmeye başladı.

AKIN AKINÖZÜ’NÜN YAYINLADIĞI FOTOĞRAF DEDİKODULARI BERABERİNDE GETİRDİ!

Uzun süreli yalnızlığını Cedi Osman ile sonlandıran Ebru Şahin’in aksine Akın Akınözü ise aşkı yıllar önce buldu. Henüz ünlü olmadığı dönemde Sandra Pestemalciyan ile tanışan ve 6 yıldır birlikte olan Akın Akınözü’nün sevgilisine evlilik teklif ettiği iddia edildi. Sevgilisi ile İzmir’de tatil yapan ve hayranları tarafından görüntülenen ünlü oyuncu, önceki gün sosyal medyada bir fotoğraf yayınladı. Sahilde İngilizce mutluluk yazısının altında romantik bir kare yayınlayan Akınözü bu fotoğrafa “Mutluluğun peşinde” notunu düştü. Yakışıklı oyuncunun bu gönderisini görenler, Akınözü’nün Pestemalciyan’a evlilik teklif etmiş olabileceği şeklinde yorumlar yaptı. Akın Akınözü ve Sandra Pestemalciyan hakkında sık sık evlilik haberleri çıkıyor. Çift, çıkan haberler hakkında konuşmamayı tercih ediyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu