Magazin

Akın Akınözü: “Çok güzel bir deneyimdi!”

‘Hercai’ dizisi ile bir anda yıldızı parlayan Akın Akınözü, önceki gün katıldığı bir etkinlikte magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Dizinin sezon finali yapmasıyla birlikte Mardin’den İstanbul’a dönen Akınözü, “Elimden geldiğince dinlenmeyi çalışıyorum. Ondan sonra yeniden maraton başlayacak” dedi. Yakışıklı oyuncu, tatilinin İstanbul’da geçtiğini ama ara ara başka yerlere de gittiğini belirtti.

“HERKESİN GÖRMESİ GEREKEN BİR YER!”

Bedelli askerlik hakkını kullanan ve 21 gün vatani görevini yerine getiren oyuncu, “Askerlik anınız var mı?” sorusuna “Askerlik anısı çok buraya sığmaz ama az ve öz şekilde çok güzel bir deneyimdi diyebilirim. İnsanın hayatında bir kez yaşayabileceği bir deneyimdi ve ben de çok güzel geçirdim. Bence herkesin görmesi gereken bir yer.” yanıtını verdi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu