Magazin

Akasya Asıltürkmen: Bilseydim kaş kaldırma estetiği yaptırmazdım

Kaş kaldırma estetiği yaptıran Akasya Asıltürkmen, yüzü bandajlı bir karesini sosyal medya hesabında paylaştı. Oyuncu, çok acı çektiğini ve pişman olduğunu söyledi.

Yüzünde bandajlarla bir karesini paylaşan Asıltürkmen, “Yarın bandaj ve dikişlerim alınıyor. Bu arada madem sürekli tecrübe paylaşıyoruz, çok açık söylemeliyim ki bir haftadır çektiğim acıyı çekeceğimi bilsem, hatta dörtte birini kalkışmazdım. Bir yandan da doktorumun neşeli asistanının dediği gibi; 10 gün sonra kesin hiçbir şey hatırlamayacağım” dedi.

Bu tür operasyonların meraktan yapıldığını ifade eden oyuncu, sözlerine şöyle devam etti: “İşin olumlu tarafı, uzun süredir alnımın ve dolayısıyla göz kapaklarımın düşüklüğünü ortadan kaldırmak istiyordum ve sanırım bunu atlattım. Buraya şişim inmiş, ufacık bir müdahaleydi, sihirli küçük bir dokunuştu pozlarımı atmadan şu halimi koyayım da ibretlik, belki bir daha düşünürsünüz. Not: Bence kendini beğenmeyen, kendiyle barışık olmayan insanlar değil, özgüveni yüksek ve kendiyle barışık insanlar bu işlere kalkışıyor genelde. Bir de mevzunun yaşla da ilgisi yok, ben bunu 20 senedir istiyordum. Söyleyeceklerim bu kadar.”.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu