Kültür ve Sanat

Ajda Pekkan’ın 18 saatlik Harbiye mesaisi!

Pop müziğin yıldız ismi Ajda Pekkan, bu yaz ilk kez Harbiye Açıkhava sahnesinde konser verdi. 6 bin kişi ile birlikte şarkılarını söyleyen Süperstar, sahneye pelerin ve tek gözünü kapatan bir maske ile çıktı. Dansçılarının sahne şovları ile renklenen gecede Ajda Pekkan 30 şarkı söyledi. Önceki Harbiye konserlerinden farklı olarak çok fazla bilinmeyen şarkılarına da yer veren Pekkan, Orhan Gecebay’ın ‘Bir Teselli Ver’ini ve Yıldız Tilbe’nin ‘Haberin Olsun’ şarkısını da seslendirdi.

ŞEHRAZAT’A ÖZEL TEŞEKKÜR

Konser sırasında bir ara en önde oturan ünlü söz yazarı Şehrazat’ın kendisi için yazdığı ‘Farkın Bu’ şarkısını seslendiren Süperstar, şarkıyı ikinci kez yorumlamak istedi ve şarkının bitiminde Şehrazat’a teşekkür etti. Konseri izlemeye gelenler arasında Bergüzar Korel-Halit Ergenç, Nur Yerlitaş, Saba Tümer, Birgül-Behzat Gerçeker ve Hülya Koçyiğit ile torunu Aslışah Alkoçlar da vardı.

16’DA GİRDİĞİ HARBİYE’DEN DİĞER GÜN 10’DA ÇIKTI

Ajda Pekkan’ın konser öncesi alana 16:da geldi ve 4 saat şan hocası ile çalıştı. 21:00 sularında konsere başlayan ünlü sanatçı, 3 saat sahnede kaldı. Sahneden indikten sonra kısa bir ara dinlenen ve ekibiyle toplantı yapan Pekkan, basına servis edilecek fotoğrafları tek tek seçti ve photoshop yapılmasını izledi. Süperstar’ın basın bültenini de defalarca okuduğu ve çok titiz davrandığı belirtildi. Ajda Pekkan, konser günü 16’da geldiği Harbiye’den diğer gün 10’da çıktı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu