Ana Sayfa Magazin Ajda Pekkan'dan yıllar sonra gelen itiraf!

Ajda Pekkan’dan yıllar sonra gelen itiraf!

Formunu korumak için sık sık koşu bandında yürüyüş yapan Süperstar, “Söz konusu diyet olunca; kendimi çok kötü örgütlerim. Disiplini elden bırakmam, aç kalacaksam kalırım. İşte kısa sürede 2.5 kilo verdim bile” dedi. Sahnede hem kulağa, hem göze hitap etmek gerektiğini söyleyen 73 yaşındaki şarkıcı, “Giydiğim her şeyin cuk diye üzerime oturmasından mutlu oluyorum” diye konuştu.

Yeni single’ı için stüdyoya gireceğini belirten Ajda Pekkan, “Tüm alt yapılarla ilgilenirim. müzikle yatar müzikle kalkarım, işimin kölesiyim” dedi.

Bengü’nün “Pop starlar evli olmalı” sözü hatırlatılınca da “Öyle bir kriter yok. Ama keşke çocuğum olsaydı. Bebek görünce deli gibi saldırıp sevesim geliyor. İnşallah Bengü’ün kızının da minik ayaklarından öpme fırsatı bulurum” dedi. Ajda Pekkan boynundaki pırlanta gerdanlığı için “Kıyafetimi patlatmak için taktım. Pahalı değil, servet benim zaten” dedi.

Son Eklenenler

Nurseli İdiz’i görsem ümüğünü sıkarım

Ünlü menajer ve irtibat danışmanı Özgür Aras, Hangar TV YouTube kanalında Can Bozoklar’ın hazırlayıp sunduğu Dilimi Yakalayamadım adlı programa misafir oldu.

Çağatay Ulusoy’un yeni imajı

Oyuncu Çağatay Ulusoy doğum gününü kutladı. 30 yaşına giren Çağatay Ulusoy, Instagram’dan paylaştığı resminde bıyıklı yeni imajıyla hayranlarını donakalttı.

Yıldırım Mayruk’un jübile defilesinde Azra Akın zarafeti!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Moda tasarımcısı Yıldırım Mayruk ile terzi yamağı Barbaros Namsal, yapılan defileyle işe veda etti. Jübile defilesinde sahneye çıkan adlardan birisi de Azra Akın oldu. 1960 senesinden günümüze moda tasarımları yapan Yıldırım Mayruk’un jübile defilesinde pek çok ünlü ad da sahneye çıktı. Azra Akın defileden bir videosu paylaştı ve hayranlarından da binlerce övgü […]

Gökçe Bahadır ve Birce Akalay’ın beğeni toplayan tarzları!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncular sosyal medya paylaşımları ile göz dolduruyor. Takipçilerinden alkışlar ve övgüler alan ünlülerin stilleri de noktaya değiniyor. Rahat bir giysi seçen Gökçe Bahadır, otomobille seyahat edip Alaçatı’da dinlenmeye gitti. Oyuncu, yazın bittiği ve güzün kendisini göstermeye başladığı son dönemlerde Alaçatı’da olmanın sevincini yaşadı. Instagram hesabından son halini de paylaşan […]

Ebru Gündeş’in babası Remzi Gündeş hayatını kaybetti

Ebru Gündeş’in uzun seneler darıl kaldığı babası Remzi Gündeş 76 yaşında yaşamını kaybetti.

Yaşam