Kültür ve Sanat

Ajda Pekkan’dan o iddialara yanıt!

Ajda Pekkan, bu yıl iki kez Harbiye Açıkhava sahnesinde konser verdi. Süperstar, kendisini dinlemeye gelen hayranlarını iki gece boyunca şarkıları ve sahne şovlarıyla ağırladı. Her konserde 30 şarkı seslendiren ve 3 saate yakın sahnede kalan 73 yaşındaki ünlü sanatçı, enerjisi ile kendisine hayran bıraktı.

“BEN BİR HAYVANSEVERİM”

Önceki gün Harbiye’de son konserini veren Ajda Pekkan, her zamanki gibi iddialı bir kıyafetle sahneye çıktı. Beyaz elbisesi ile beğenilen Pekkan’ın saçındaki tüyle ile sosyal medyada olay oldu. Hayvansever kimliğiyle bilinen ve evinde de kedi köpek besleyen Süperstar’ın saçındaki tüylerin gerçek olduğu öne sürüldü. İddialara jet hızıyla yanıt veren Ajda Pekkan, “Tüyler sahte. Gerçek kürke ve tüylere karşı olduğumu artık bilmeyen yok. Ben bir hayvanseverim.” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu