Kültür ve Sanat

Ajda Pekkan servetine servet kattı!

Türk pop müziğinin yaşayan efsanelerinden Ajda Pekkan, 73 yaşında olması rağmen her daim bitmeyen enerji ile dikkat çekiyor. 50 yıldan daha uzun süredir müzik piyasasında yer alan ünlü sanatçı, halen yeni şarkı yaparak üretkenliğine devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Sinan Akçıl imzalı ‘Canın Sağ olsun’ isimli şarkıyı müzikseverlerin beğenisine sunan Pekkan, sahne çalışmalarına da devam ediyor.


2019’DA 65 KONSER VERDİ! 

Ünlü sanatçı, her yıl olduğu gibi 2019 yılında da birçok konsere imza attı. Geçtiğimiz yıl boyunca 65 konser veren ve 2 reklam anlaşması imzalayan Süperstar, 2019’da en çok kazanan sanatçılar arasında yerini aldı. Tek konserden 200 bin lira kazandığı bilinen Ajda Pekkanü bu ücreti özel gecelerde 600 bin liraya kadar çıkarıyor. Biri dondurma biri mobilya firması olmak üzere iki marka ile reklam anlaşması yapan Pekkan bu anlaşmalardan da yaklaşık 7 milyon lira kazandı. Yıl boyu arı gibi çalışıp yerinde durmayan ünlü sanatçı böylelikle servetine servet katmış oldu. Bütün bir yılı çalışarak geçiren Ajda Pekkan, yılbaşında ise sahne almamıştı. Süperstar, yeni yılı kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Bülent Çavuşoğlu ile birlikte girdi.

Bu yıl Harbiye Açıkhava sahnesinde 2 gün konser veren sanatçı enerjisi, şarkıları ve sahne kıyafetleri ile çok konuşulmuştu. 2 gün boyunca 4 farklı kostüm giyen Süperstar, mini elbiseleri ve bacak dekoltesi ile dikkat çekmişti. Sahnede yaklaşık 3 saat kalan Ajda Pekkan, enerjik halleri ve yerinde duramamasıyla kendine hayran bırakmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu