Ajda Pekkan harekete geçti!

Türk Pop Müziği'nin Süperstarı Ajda Pekkan, Harbiye Açıkhava'da verdiği konserlerin ardından farklı farklı şehirlerde konser vermeye başlayacak...

50 yıldan uzun süredir sanat camiasının içinde olan Ajda Pekkan, her dönem olduğu gibi şimdide de üretkenliğine devam ediyor. Bir yandan yeni şarkılar yapmaya devam eden ünlü sanatçı bir yandan da konserlerinde sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Son olarak söz ve müziği Sinan Akçıl’a ait olan ‘Canın Sağ olsun’ isimli şarkısını çıkaran Süperstar, müzik çalışmalarına devam ediyor.

73 YAŞINDAKİ SÜPERSTAR, 3 SAAT SAHNEDE KALIYOR

73 yaşındaki Ajda Pekkan, geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava sahnesinde bir gün arayla iki konser verdi. Yaklaşık 3 saat sahnede kalan ve enerjisi ile dikkat çeken ünlü sanatçı, sesi ve sahnedeki duruşuyla hala kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Bir konserinde iki farklı kıyafet giyen Süperstar’ın ikinci günde saçına taktığı tüyün gerçek olduğu iddia edilmişti. Hayvanseverliği ile bilinen Pekkan, dedikoduyu jet hızıyla yalanlamış ve tüyün sahte olduğunu söylemişti.

7 FARKLI ŞEHİRDE KONSER VERECEK

Sahnede eski yeni birçok şarkısını seslendiren Süperstar, konserine görsel şovlar ve dansçıları ile hareket katıyor. Harbiye’de 2 günde 10 bin kişiyle birlikte şarkı söyleyen Ajda Pekkan, Türkiye turnesine çıkmaya karar verdi. Sadece İstanbul’daki sevenlerinden ziyade birçok ilde bulunan hayranları ile bir araya gelmek isteyen Pekkan, turneye 23 Eylül’de Denizli’de start verecek. Süperstar, son konserini ise 19 Kasım’da Konya’da verecek. Ajda Pekkan, ayrıca Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, İzmir gibi şehirlerde de konser vererek İstanbul’da olmayan hayranları ile buluşmuş olacak.