Ahmet Kural’ın sevgilisi hakkında şoke eden iddia!

Ahmet Kural'ın gelecek yıl nikah masasına oturacağı konuşulan sevgilisi Çağla Gizem Çelik'in evli olduğu iddia edildi. Kural cephesinden iddia hakkında jet yalanlama geldi...

0

Eski sevgilisi Sıla’ya şiddet uyguladığı iddiasıyla yargılanan Ahmet Kural 16 ay 20 gün hapis cezası almıştı. Mahkeme, hükmün açıklamasını geri bıraktığı için ünlü oyuncu hapse girmekten kurtulmuştu. Sıla ile yaşadığı ilişki ve sonra mahkemelik olmasıyla uzun süre magazin gündeminde olan Ahmet Kural, davanın sonuçlanmasının ardından yeni sevgilisi avukat Çağla Gizem Çelik ile görüntülenmişti.

“2018’DE BOŞANDI” AÇIKLAMASI

Birkaç aydır birlikte olan çiftin gelecek yıl evleneceği söylentisi yayılmışken Çağla Gizem Çelik’in halen evli olduğu ve eşi ile boşanma davasının sürdüğü öne sürüldü. Ahmet Kural’ın menajeri bugün ortaya atılan iddiayı sıcağı sıcağına yalanladı. Kural cephesinden “Çağla Hanım 20.11.2018 tarihinde karışlıklı anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır.” açıklaması geldi.

HEM SEVGİLİSİ HEM AVUKATI

Öte yandan Ahmet Kural’ın sevgilisi Çağla Gizem Çelik’in ünlü oyuncu ve eski sevgilisi Sıla arasında görülen davada Kural’ın avukatlığını üstlendiği de ortaya çıktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here