Ahmet Kural’ın aşkta yüzü güldü!

Ahmet Kural ve avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik'le birlikte ilk kez kameraların karşısına el ele geçti...

Takip Et:

Eski sevgilisi Sıla ile yaşadığı dava süreciyle uzun bir süre adı magazin gündeminden düşmeyen Ahmet Kural, 5 ay önce avukat Çağla Gizem Çelik ile aşk yaşamaya başlamıştı. Çiçeği burnunda çiftin 2020 yılında dünyaevine gireceği öne sürülmüştü. Yeni filmi ‘Baba Parası’nın galasına Çağla Gizem Çelik ile el ele katılan Ahmet Kural, il kez sevgilisi ile basının önüne çıkmış oldu. Bir hayli keyifli oldukları gözlenen çiftten Ahmet Kural, yakın zamanda evlenecekleri haberlerini yalanladı. Yeni başlayan bir ilişkileri olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, sevgilisi Çağla Gizem Çelik’in evli olduğu yönünde ortaya atılan iddialar hakkında ise konuşmamayı tercih etti.

Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik’in dava sürecinde yakınlaşıp aşk yaşamaya başladığı konuşuluyordu. Hatta genç avukatın Sıla davasında Ahmet Kural’ın avukatlarından biri olduğu da iddialar arasındaydı.

BİRBİRLERİNE NİSPET YAPIYORLAR İDDİASI! 

Ahmet Kural’ın yeni sevgilisi ile evleneceği haberlerinin yayılmasının ardından bir evlilik haberi de Sıla cephesinden gelmişti. Sıla’nın Ahmet Kural’la yaşadığı olaylı ilişki sonrası gönlünü kaptırdığı ünlü şef Hazer Amani ile evleneceği konuşulmaya başladı. Art arda çıkan haberler sonrası ‘Ahmet Kural ve Sıla birbirine nispet yapıyor’ yorumları yapılmaya başladı. 2019’un ilk aylarından bu yana sevgili oldukları ortaya çıkan Sıla ve Hazer Amani, uzun süre ilişkilerini gözlerden uzak yaşamaya çalışmıştı. Sıla konserlerini kulisten takip eden Hazer Amani ilk kez Harbiye Açıkhava konserinde seyircinin arasına karışmıştı. Çift, konserden birkaç gün sonra görüntülenmiş ve rahat tavırlarıyla dikkat çekmişti.