Ahmet Kural’dan sonra bir evlilik kararı da Sıla’dan!

Geçtiğimiz aylarda sürekli olarak mahkeme koridorlarında karşı karşıya gelen Sıla ve Ahmet Kural, şimdilerde yeni aşklara yelken açtılar. Ahmet Kural’ın avukat sevgilisi Gizem Çağla Çelik ile evleneceği konuşulurken bir evlilik iddiası da Sıla-Hazer Amani çiftinden geldi…

Birlikte oldukları dönem sık sık magazin gündeminde yer alan Sıla ve Ahmet Kural çifti, geçtiğimiz yıl mahkemelik olmuştu. Ünlü şarkıcı, birlikte oldukları dönem Ahmet Kural’ın kendisine şiddet uyguladığını iddia etmiş ve oyuncudan şikayetçi olmuştu. Sıla’nın şikayeti sonra açılan dava sonucu Kural, 16 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Mahkemenin hükmün açıklanmasını ertelemesi sonucu ünlü oyuncu hapis yatmaktan kurtulmuştu.

AHMET KURAL 2020’DE NİKAH MASASINA OTURACAK

Sıla ile yaşadığı dava süreci sonrası ortalıklarda fazla görünmeyen Ahmet Kural, geçtiğimiz aylarda avukat sevgilisi Gizem Çağla Çelik ile kameralara yakalanmıştı. Çelik’in Kural’ın Sıla ile olan davasında oyuncunun avukatlığını üstlendiği öğrenildi. 5 aydır birlikte olan çiftin evleneceği konuşuluyor. İkilinin evlilik kararı almasının ardından Gizem Çağla Çelik’in boşanma sürecinin devam ettiği ve halen evli olduğu dedikodusu yayılmıştı. Ahmet Kural’ın menajeri iddiayı kesin bir dille yalanlayarak Çelik’in geçtiğimiz yıl boşandığını söyledi.

AHMET KURAL’DAN SONRA SILA’DAN DA EVLİLİK KARARI

Ahmet Kural ve sevgilisi Çağla Gizem Çelik’in gelecek yılın başında evlenmeyi düşündüğü haberlerinin yayılmasının ardından Sıla ile sevgilisi Hazer Amani’nde evleneceği öne sürüldü. Hatta ikilinin nikah masasına oturmadan önce İtalya’ya gidecek.