Ahmet Kural’dan jet yalanlama!

Avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile ayrıldığı iddia edilen Ahmet Kural, dedikoduları yalanladı ve ayrılmadıklarını söyledi....

Takip Et:

Sıla’dan olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra ünlü popçu ile davasında avukatlarından biri olan Çağla Gizem Çelik ile yeni bir aşka yelken açan Ahmet Kural’ın ilişkisinin kısa sürdüğü öne sürüldü. İddiaya göre; Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik 5 ayın sonunda ayrılarak birbirlerini sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı. Bu iddianın gündeme gelmesiyle ünlü oyuncudan bir açıklama geldi. Yeni ilişkisi ve sevgilisi hakkında magazin basınına konuşmaktan kaçınan Ahmet Kural, bu dedikoduya kayıtsız kalamadı.

AŞK VAR, TAKİP YOK! 

Çağla Gizem Çelik ile ayrılmadıklarını söyleyen Ahmet Kural, sevgilisini Instagram’da takip etmemesi hatırlatılınca ise şaşırtan bir cevap verdi. Sevgililerin sosyal medyada birbirlerini takip etmelerinin gerekli olmadığını düşünen Kural, yaptığı açıklamayla kafalardaki soru işaretlerini gideremedi.

Eski sevgilisi Sıla’yı darp etmekle suçlanan Ahmet Kural, bir dönem sürekli olarak mahkeme koridorlarında görülüyor ve dava haberleriyle gündeme geliyordu. Sıla ile davası sonuçlanan ve hapis cezası ertelenen Ahmet Kural, adeta hayatında yeni bir sayfa açtı. Baba Parası filminin çekimlerinin geçtiğimiz günlerde bitiren Ahmet Kural, aynı zamanda yeni bir aşka yelken açtı. Avukat Çağla Gizem Çelik ile 5 aydır birlikte olan Kural, ilk kez filminin partisinde sevgilisi ile el ele kameralar karşısına geçmişti. Öte yandan ikilinin gelecek yıl nikah masasına oturacağı konuşuluyor. Ahmet Kural ise bu iddiayı henüz doğrulamadı.