Ahmet Kural yine bakışlarını konuşturdu!

Ahmet Kural'ın 2020 yılında evleneceği konuşulan avukat sevgilisi Çağla Gizem Şahin, önceki gün ünlü oyuncunun yer aldığı 'Baba Parası' isimli filmin setini ziyaret etti...

Takip Et:

Eski sevgilisi Sıla’ya şiddet uyguladığı iddiasıyla aylarca magazin gündeminden düşmeyen Ahmet Kural, davanın sonuçlanmasıyla hapis cezasına çarptırılmış fakat mahkemenin hükmü açıklamayı geri bırakmasıyla birlikte ünlü oyuncu hapis yatmaktan kurtulmuştu.

5 AYDA EVLENMEYE KARAR VERDİLER

Davanın sürdüğü dönem adliye dışında pek fazla ortalıklarda görülmeyen Kural, adeta kabuğuna çekilmişti. Bu süreçte avukat Çağla Gizem Şahin ile tanışan Ahmet Kural, Şahin’le aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkilerinde 5 ayı geride bırakan ikilinin evlilik kararı aldığı konuşuluyor. Kural’ın evlenmeye karar verdiği yönünde haberlerinin çıkmasının ardından Sıla’nın da şef sevgilisi Hazer Amani ile evleneceği öne sürülmüştü. Hatta Sıla’nın eski sevgilisi Ahmet Kural’a nispet yaptığı da konuşulmaya başlamıştı.

SILA İLE OLAN FOTOĞRAFI AKILLARA GELDİ

Birkaç gündür magazin gündeminden düşmeyen çiftten Çağla Gizem Şahin, sevgilisi Ahmet Kural’ı ‘Baba Parası’ isimli filmin çekimleri sırasında sette ziyaret etti. Sette sevgilisi ile zaman geçiren Ahmet Kural’ın genç kadına bakışları dikkat çekti. Kural’ın bakışları bir dönem Sıla ile olan bir fotoğrafını akıllara getirdi. Sıla ve Ahmet Kural’ın malum fotoğrafı uzun süre sosyal medyada gündem olmuş ve ‘Ahmet Kural, Sıla’ya bakıyor’ şeklinde esprili paylaşımlar yayınlanmaya başlamıştı.