MagazinManşet

Ahmet Kural: Bana aşık olan Sıla başkasıyla birlikte olunca acı çektim!

Sıla’ya şiddet uyguladığı iddiasıyla 2018’in en büyük sakandalına imza attığı konuşulan Ahmet Kural yine çok tartışılacak sözler sarfetti.

Ünlü oyuncu, “Bana deli gibi aşık olduğunu söyleyen kadının ayrılır ayrılmaz başka ilişkiye başladığını öğrendim. O öfke diye anlatılan şey, hayatımın en büyük acılarından biriydi.” dedi. Hatırlanacağı üzere, olay gecesi Ahmet Kural’ın ilk ayrılığın ardından Sıla’nın başka biriyle olduğunu itiraf etmesi üzerine ünlü şarkıcıyı darp ettiği iddia edilmişti.

Sıla, o gece tam 45 dakika boyunca Ahmet Kural’dan dayak yediğini öne sürünce ortalık karışmıştı. Ünlü popçu bu iddiasını Hürriyet’ten Ayşe Arman’a verdiği röportajda da yinelemiş ve Arman, “Sıla’nın trafındayım” demişti. Ne var ki, Ayşe Arman bu röportajın ardından Ahmet Kural’la da bir röportaj yapmak istemiş ancak ünlü oyuncu “Tarafınız belli” diyerek bunu reddetmişti.

“TEDAVİYE İHTİYACIM YOK. VİCDANIM RAHAT”
Ayşe Arman’a nispet yaparcasına Hürriyet’in en büyük rakibi olan Sabah gazetesine konuşan Ahmet Kural, olay gecesini “Aşık olduğum kişinin beni sevmediğini anladığım andı” diyerek kendi açısından özetledi ve sözlerine şöyle devam etti:

“İki zaman aralığında söylediklerine ve yaptıklarına bakıyorum. Vicdanım rahat bir şekilde şunu söyleyebilirim; benim tedaviye ihtiyacımın olmadığı kesin. Ve evet, onunki gerçekten aşk değilmiş.

Şunu çok büyük açık yüreklilikle ve net olarak söylüyorum ki, ben kimseyi darp etmedim. Hep aynı şeyi söyledim; karşılıklı bir münakaşa oldu.

Böyle bir olayla anıldığım, böyle bir olayın tarafı olduğum için özür diledim. Bu çok insani ve normal bir şey. Kadına şiddet gibi bir konu ile adımın anılmasından üzgün olduğumu belirttim…”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu