Magazin

AHBAP’a Twitter’den burs desteği!

Ünlü rockçu Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP platformunun yardımları, hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’nin hatta Dünya’nın bir çok yerinde, bir çok insana yardım eli uzatan AHBAP, hızla büyüyerek daha çok kişilere ulaşıyor.

Bir çok gönüllü insanın bir arada bulunduğu AHBAP’a, bir destekte, dünyada sosyal medya denince akıllara gelen en büyük 3 platformdan biri olan Twitter’dan geldi.

Haluk Levent, yine aktif olarak kullandığı Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, bu haberi duyurdu. Haluk Levent, 15 Mayıs tarihinde yatıracakları burs paralarının Twitter’ın Ceo’su Jack tarafından karşılanacağını duyurdu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu