Medya

Afili Aşk’tan sonra Burcu Özberk güçlü kadın rolüne çok yakışacak!

TelevizyonGazetesi.com/ Ayrıntı – Ünlü oyuncu Burcu Özberk, Afili Aşk dizisiyle Mart ayında izleyicilerine veda etmişti. Çağlar Ertuğrul ile başrolde yer aldığı romantik komedi dizisinde kariyerinin en zaferli işlerinden birisine imza atan oyuncu, şimdi ise çok değişik bir proje ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Bir dram projesinde eforlu bayan rolüne imza atmaya hazırlanan oyuncu, Ayşegül karakteri ile dikkatleri üzerine sürükleyecek. Ailesi olmayan çocukların sığındığı Ali Kaan Çocuk Evi’nin tek emeli onlara bir yuva tespit etmek… Burcu Özberk ise kızların naçar kaldıklarında imdatlarına yetişmeye hazır olan memurları Ayşegül olarak Kimsesizler dizisinde başrolde bulunuyor.

Ayşegül eforlu birisi.
Genç oyuncuyu yine ve dram projesinde bakmak için sabırsızlanan hayranları, sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla diziye yardımlarını sundu.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu