MagazinManşet

Adriana Lima ve Metin Hara tekrar barışıp el ele poz verdi!

Adriana Lima, geçtiğimiz ay Metin Hara ile birlikte olan fotoğrafları silip takipten çıkarmıştı. Lima, önceki gün silmeye kıyamadığı tek fotoğrafı da sosyal medya hesaplarından silmişti.

AYRILIK KISA SÜRDÜ!
Metin Hara, instagram hikayelerinden, sevgilisi Adriana Lima ile el ele çektirdikleri fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. Böylelikle ayrılık iddialarına son nokta konulmuş oldu.

Metin Hara’nın o paylaşımı:
metin-hara-adriana-lima

METİN HARA’DAN “AYRILIK” HABERLERİNE AÇIKLAMA!
Metin Hara ayrılık iddialarının ardından şu açıklamayı yaptı:

“Neredeyse 32 gündür Amerika’da yan yana olmamıza rağmen sessizlik ile özel hayatımız hakkında çıkan haberlerin dinmesini bekledik. Artık iki taraf adına da zorbalığa ulaşan ve gerçeklikten uzak, tamamen hayal ürünü olan bu haberlerin bir an önce durmasını istiyoruz…”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu