Magazin

Adriana Lima, gönlünü yine bir Türk’e kaptırdı!

Metin Hara ile bir dargın bir barışık 1.5 yıl ilişki yaşayan dünyaca ünlü model Adriana Lima, ilişkisine geçtiğimiz yıl nokta koymuştu. Beraberlikleri kadar ayrılıkları ile de gündem yaratan çiftten Hara’nın Lima ile barışmak için çok uğraştığı ama başarılı olamadığı iddia edilmişti.

Şu sıralar Mikanos’ta tatilde olan ünlü model, önceki gün iş insanı Emir Uyar ile el ele yürürken objektiflere yansıdı. Daha öncede Venedik’te bir yat gezisi sırasında görüntülenen ikilinin yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor.

Yabancı basının da dikkatini çeken Emir Uyar, Adriana Lima’nın ‘yeni erkek arkadaşı’ olarak anılıyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu