Adını ‘Doruk’ yapan Neslihan Doğrusöz’e Demet Akalın’dan destek!

Katıldığı moda programıyla tanınan Neslihan Doğrusöz, sakal ektirmiş ve adını 'Doruk' olarak değiştireceğini açıklamıştı. Doğrusöz'ün yeni haline Demet Akalın , "Acayip yakışıklı" yorumunda bulundu...

Takip Et:

İşte Benim Stilim isimli  yarışmayla tanınan Neslihan Doğrusöz, cinsel yönelimini değiştirerek sakal ektirmiş ve adını Doruk olarak değiştirmişti. Geçtiğimiz günlerde kız arkadaşıyla görüntülenen ünlü yarışmacının yeni hali sosyal medyanın gündemine oturdu. Doğrusöz’e ünlü isimler arasında ilk yorum Demet Akalın’dan geldi. “Özgürce hissettiğin gibi. Acayip de yakışıklı” diyen Akalın’a Neslihan Doğrusöz teşekkür etti.

SOSYAL MEDYADA ELEŞTİRİLİYOR

Öte yandan Demet Akalın’ın cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın olan Selin Çiğerci ve sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz ile arkadaşlığı zaman zaman eleştirilmişti. Ünlü popçu, özellikle Kerimcan Durmaz’ın uçak tuvaletinde çektiği skandal video sonrasında eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Akalın, “Sen ünlü olduysan bu kadarını yapamazsın, ben pilates fotoğrafı bile paylaşamıyorum. Milletin uçkurunun bekçisi miyim? Dağ gibi kocam var arkamda ondan utandım.” sözleriyle yaşanan çirkin olay sonrası Kerimcan’la konuşmadığını ifade etmiş ama kendisine yöneltilen kötü yorumlardan kaçamamıştı.