Yaşam

Acun kutladı, Şeyma paylaştı!

Geçtiğimiz yıl kasım ayında 1 yıllık evliliklerini bitiren Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın kızları Melisa 6 yaşına girdi. Acun Ilıcalı, küçük kızı için bir parti organize ederek Melisa’nın doğum günü kutladı. Acun Ilıcalı’nın yakın dostu Esat Yontunç’ıun eşi Hande Yontunç ve minik oğlu Esathan ile katıldığı doğum günü partisinde Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz’dan olan kızları Leyla ve Yasemin Ilıcalı vardı. Melisa’nın doğum gününde bir araya gelen aile keyifli bir gün geçirdi.

ANNESİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Acun Ilıcalı, kızı Melisa’nın doğum günü partisinde çekilen fotoğrafları sosyal medyadan yayınladı. Boşandıktan sonra Acun Ilıcalı’yı Instagram’da takip etmeyi bırakan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın bu paylaşımını Instagram’ın hikaye bölümünden yayınladı. Partide olmayan ünlü fenomenin bu hareketi “Şeyma, Acun’u gizli gizli takip ediyor” yorumlarının yapılmasına sebep oldu.

Şu sıralar sevgilisi Guido Senia’nın düzenlediği partiye katılmak için New York’ta bulunan Şeyma Subaşı, gitmeden önce Bebek’te bulunan mekanında kızı Melisa’ya doğum günü partisi düzenlemişti. Daha önceki senelerde Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, Melisa’nın doğum gününü birlikte kutluyordu.

New York’tan Miami’ye geçecek olan Şeyma Subaşı burada kızı Melisa’yı da yanına alacak. Ünlü Instagram fenomeninin, önceki günlerde eski eşi Acun Ilıcalı’ya attığı mesaj olay olmuştu. Canlı yayında telefonundan bir video izleten Ilıcalı’nın telefon ekranında beliren mesaj gündeme bomba gibi düşmüştü. Subaşı’nın bu mesajı bilerek attığını iddia edenler olmuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu