Medya

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de yayınlanacak yapımlar belli oldu

Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz haftalarda duyurduğu yeni dijital platformu Exxen’in 1 Ocak’ta yayın yaşamına başlayacağı haber veriliyor. Exxen platformunda yer alacak içeriklerin neler olduğu da şekillenmeye başladı. İşte yeni dijital platform Exxen’le alakalı ayrıntılar…

Acun Ilıcalı, daha önceki zamanlarda duyurduğu Exxen platformunda dizi, reality show, müsabaka, evraksal, çocuk projeleri gibi içeriklere imza atacak. Bunların kimileri netlik kazanmaya başladı.

Webrazzi’den Gözde Ulukan’ın haberine göre; Aleyna Tilki ve Cemal Can’ın başrollerinde olacağı bir müzikal proje olacak.

Proje tasarımı Ali Atay’a ait Onur Ünlü rejisörlüğünde ve başrollerinde Haluk Bilginer, Songül Öden ile Ertan Saban’ın olacağı Şeref Bey isimli dizi seyirciyle buluşacak.

Nurgül Yeşilçay, Hazal Türesan ve Selim Bayraktar’ın yer aldığı 8 kısımlık Kaba Şeyler isimli dizi de platformda yer alacak.

Ayla, Müslüm ve Naim’in yaratıcısı Mustafa Uslu’dan başrolünde Özgü Namal’ın yer aldığı Hükümsüz isimli dizi, üç zengin ev bayanını anlatan Zehirli Çiçekler ve senaryo ile başrolde İbrahim Büyükak’ın adını baktığımız Eksantrik Bazı Vakalar da öteki orijinal Exxen yapımları olacak.

Dünyada ses getiren Next Top Model müsabakası Burcu Esmersoy sunumuyla reelleşecek.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu