Medya

Acun Ilıcalı’nın favorisi Beyazıt Öztürk!

TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı, kanalında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının jürilerinden Murat Boz ve Eser Yenenler Show programını sunan Eser Yenenler önceki akşam Etiler’de bir mekandaydı. Birlikte yemek yiyen yakın dostlar, mekan çıkışı keyifli halleri ile dikkat çekti. Acun Ilıcalı, esprileri ile Murat Boz ve Eser Yeneler’e takılmadan edemedi.

5 Ekim’de 9. sezonu ile yayında olacak olan O Ses Türkiye yarışması hakkında konuşan Acun Ilıcalı “Yeni bir sezona başlıyoruz. Çok heyecanlıyım. Hem Seda’yı hem Beyaz’ı hem de Hadise’yi çok özledim. Murat’ı özleyemiyorum Çünkü hep beraberiz. İyi bir sezon olur inşallah.” ifadelerini kullandı.

“BU SENE POTANSİYEL BİRİNCİ BEYAZ!”

Yarışmadaki favori jürisi sorulan Acun Ilıcalı “Murat geçen sezon kalitesini konuşturdu. Beyaz bir yarışmacı rüzgarı yaptı ama nokta transferler yapan Murat kazandı. Beyaz’la telefonda konuştuk. Onu istekli görüyorum. Bu sene potansiyel birinci Beyaz.” sözleri ile Beyazıt Öztürk’ü birinciliğe yakın gördüğünü belirtti. Eser Yenenler’in favorisi de Beyazıt Öztürk’tü. Yenenler “Bu sene Beyazıt abiden çok umutluyum. Çok hırslandı. Komedi kazansın.” dedi.

Murat Boz, “Aslı Enver ile beraber yeni bir projede yer alacak mısınız?” sorusuna yakın zamanda öyle bir proje olmadığını söyleyerek cevap verdi. Murat Boz ayrıca Sezen Aksu ile yeni tanıştığı haberlerini de yalanlayarak “Sezen Hanım’la eskiden gelen bir tanışıklığımız var. Birlikte bir şarkı yapmayı çok isterim. Birkaç haftaya kapısını çalmayı düşünüyorum.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu