Magazin

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı ve yeni sevgilisi Çağla Altunkaya’nın ortak noktası!

Acun Ilıcalı, doğum gününü Dominik‘te kutladı. Survivor‘da yeni oyunun çekimlerinin yapıldığı alana arabayla giren Acun Medya Genel Koordinatörü ve Ilıcalı’nın yakın arkadaşı Esat Yontunç, doğum günü pastasıyla ünlü televizyoncuya büyük sürpriz yaptı. Acun Ilıcalı, Survivor‘daki doğum günü kutlamasının videosunu ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile çekilen fotoğrafı Instagram‘dan paylaştı. Ilıcalı paylaşımında “Hayatımın en uzun doğum günüydü. 3 kıtada kutladım. Kutlayan herkese çok teşekkürler, iyi ki varsınız” notunu yazdı.

Şeyma Subaşı da eski eşi Acun Ilıcalı’nın doğum gününü “Benim bebeğimin bir tanecik, sevgili, nazik ve çok başarılı babası doğum günün kutlu olsun. Her yılın bir öncekinden daha da başarılı olsun. Hayatımızda olduğun için çok şanslıyız.” sözleriyle kutlamıştı. Ilıcalı, Subaşı’ya Instagram’dan bir karşılık vermemişti.

HEM SEVGİLİSİ HEM ESKİ EŞİ 2 TEMMUZ DOĞUMLU!

Öte yandan sosyal medyada ortaya çıkan bir detay çok konuşuldu. 2 Temmuz 1990 doğumlu olan Şeyma Subaşı ve Acun Ilcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın doğum gününün aynı gün olduğu öğrenildi. Sosyal medyada “Acun Ilıcalı 2 Temmuz’da kimin doğum gününü kutlayacak” yorumları yapıldı. Subaşı ve Altunkaya‘nın benzerliği uzun süre sosyal medyanın gündeminden düşmemişti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı