Magazin

Acun Ilıcalı’nın eski eşi evlendi!

Acun Ilıcalı’nın yaklaşık 5 sene evli kaldığı ve bir kızının olduğu eski eşi Seda Başbuğ, geçtiğimiz akşam sevgilisi Orhun Yazıcı ile nikah masasına oturdu. Bir süredir birlikte olan sevgililer geçtiğimiz akşam sade bir törenle dünyaevine girdi.

1988-1993 yıllarında evli kalan Acun Ilıcalı ve Seda Başbuğ’un bir de Banu Ilıcalı adında kızları var. Kemaralar önünde yaşamayı pek sevmeyen Seda Başbuğ, geçtiğimiz akşam iş adamı sevgilisi Orhun Yazıcı ile evlendi. Seda Başbuğ’u kızı Banu Ilıcalı da yalnız bırakmadı.

Aynı zamanda Seda Başbuğ ve Şeyma Subaşı, 2016 senesinde Banu Ilıcalı’nın düğününde  karşılaşmış hatta birlikte fotoğraf çekilip sosyal medya hesaplarından paylaşmışlardı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu