Acun Ilıcalı’nın ekibi ve Survivor yarışmacıları Türkiye’ye döndü!

Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan Acun Ilıcalı'nın ekibinin bir kısmı, yarışmadan elenenler ve bölgedeki Türkler, Türk Hava Yolları'na (THY) ait uçakla İstanbul'a getirildi...

Takip Et:

Koronavirüs salgını sebebiyle ülkeler arası uçuşların durmasıyla Survivor‘ın çekimlerinin yapıldığı Dominik‘te olan Acun Ilıcalı‘nın ekibi, Survivor‘dan elenen isimler ile programda görev alan bir grup kişi ve bölgedeki Türk vatandaşları, THY’ye ait uçakla İstanbul’a geldi. Yolcular, 14 günlük karantina için Maltepe‘de bulunan Mimar Sinan Erkek Öğrenci Yurdu’na getirildi. 5 otobüs ve yaklaşık 113 yolcunun bulunduğu ekibe polis araçları eşlik etti. Saat 20.00 sıralarında yurda gelen ekip, otobüslerden valizlerini alıp odalarına çıktı.

Acun Ilıcalı, Küba‘da, Bahamalar‘da, Karayip Adaları‘nda, Cayman Adaları’nda mahsur kalan Türkleri özel uçağı ile Dominik‘te toplamıştı. Ünlü televizyoncu, “Türkiye’ye döneceğim haberi yanlış, bölgedeki vatandaşlarımızı bulundukları adalardan alıp ekibimizin bir kısmıyla Türkiye’ye yolluyoruz, özlem doluyum o ayrı” şeklinde konuşmuştu.