Acun Ilıcalı’dan villa açıklaması!

Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'na düğün hediyesi olarak aldığı villayı sattığı iddialarına Ilıcalı'dan düzeltme geldi...

seyma-acun-villa

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı geçtiğimiz aylarda tek celsede evliliklerini sonlandırmıştı. Mahkeme, Ilıcalı’ya kızı Melisa’nın annesi yani Şeyma Subaşı’na aylık 125 bin TL nafaka ödemesine karar vermişti. Uzunca bir süre gündemden düşmeyen nafaka olayı meclis kürsülerine kadar gitmişti. Ilıcalı, eski eşi Şeyma Subaşı ile birlikte yaşarken Şeyma’ya düğün hediyesi olarak 100 milyon lira değeri olan villa satın almıştı. Şuan evi kimse kullanmamasından dolayı evi satılığa çıkaran Acun Ilıcalı o ev için ilk kez konuştu.

Ece Erken ve Bircan Bali’nin sunduğu Söylemezsem Olmaz programında sunucu Ece Erken, TV 8 kanalının sahibi ve Survivor yarışmasının sunucusu olan Acun Ilıcalı’nın evi 50 milyon lira’ya sattığını söylemişti. Ece Erken, sunduğu programda Ilıcalı’nın kendisini aradığını ve yanlış anlaşılma olduğunu söyledi.

Ece Erken Ilıcalı ile görüştüğünü ve Ilıcalı’nın programdan sonra kendilerini arayıp 50 milyon liraya evi satmadığını, evin değerinin oldukça yüksek fiyat olduğunu ve pazarlıkların yapıldığını söylediğini ifade etti. Acun Ilıcalı’nın, Ece Erken’in 50 milyon liraya sattığı iddialarını düzelterek evin 100 milyon lira olduğunu söylediğini ve evin satılması durumunda eski eşi Şeyma Subaşı’nın sokakta kalmayacağını, yaptıkları anlaşma gereği Şeyma’ya başka bir ev alacağını söylediğini söyledi.

Ilıcalı ve Subaşı’nın kızları Melisa’nın anne velayetinin anne Şeyma Subaşı’da olmasıyla birlikte sık sık yurt dışına çıkan ve yeni sevgilisi ile tatilde olan Şeyma’dan kızları Melisa’nın velayetini almış ve Melisa babası ile birlikte yaşamaya devam edeceğini söylemişti.