Acun Ilıcalı’dan Survivor Yunus Emre’ye “Delikanlılığını mahallende yap!”

Survivor'da dün akşam ekrana gelen ödül oyununa Berkan ve Yunus Emre arasındaki gerilim damga vurdu...

Takip Et:

Gönüllülerin 5-3’lük üstünlüğü ile devam eden oyunda, Berkan ve Sercan birlikte parkura çıktı. Sercan, yarışı önce tamamlayarak Berkan‘a atış hakkı tanımadı. Oyun sonunda sesler yükseldi. Yunus Emre, Berkan‘ın üstüne yürüdü. “Ben buna meydan okuyorum. Kick boks, boks, güreş…Erkek ya!” diyerek bağırmaya başlayan Yunus Emre‘ye Acun Ilıcalı‘dan müdahale gecikmedi. Ünlü televizyoncu, Yunus Emre’ye “Dövüş sporlarını kendine sakla” sözleriyle çıkıştı.

“SEN BUNU ALIŞKANLIK HALİNE GETİRDİN!”

Berkan‘ın “Efendilik çok güzel ama herkese yakışmaz” sözlerine “Senin gibi efendileri ben iki parmağımla cebimden çıkarıyorum” diyerek karşılık veren Yunus Emre‘ye bu kez Ilıcalı‘nın tepkisi daha da sert oldu. Oyunu yarıda kesen Acun Ilıcalı, “Yunus Emre dikkatlice beni dinle. Net bir uyarı yapıyorum. Sen burada eğer bir daha küfür kullanırsan, çok ciddi yaptırım yapacağım sana. Senin ağzından küfür çıkamaz! Sen bunu alışkanlık haline getirdin. Suat Usta da der, kazanıyoruz da der… Bizde küfür yok! Sen hakaret ediyorsun. Kötü kelime kullanıyorsun. Kullanamazsın öyle bir kelime ya! Üste yürümede de sorun yok. Biraz yakınlaşırsın, laf atarsın, o laf atar… Sen kötü kelimeler kullanıyorsun. Kullanamazsın! Bunu anlamıyor musun sen?” dedi.

“BU SON UYARI”

Yunus Emre, Ilıcalı‘nın sözlerine gülerek karşılık verdi. Yarışmacıyı bir kez daha uyaran Ilıcalı “Hepinizin önünde söylüyorum. Senin bundan sonra kötü kelime kullanma hakkın yok!” dedi. Acun Ilıcalı, Yunus Emre‘ye karşı takımın üzerine yürümesini hatırlattı. Aldığı “Ben tek başıma kalabalığa yürümeyi seviyorum” cevabı ünlü sunucuyu kızdırdı.

“Delikanlılık yapmak istiyorsan git kendi mahallende yap. Burada kimseye yaptırmıyoruz. Burada normal kurallar var, medeni bir ortamda yarışmalar oluyor. Artistlik yapacaksan kendi mahallende yapacaksın, gider yapacaksan kendi mahallende yapacaksın… Bizim mahallede ötmüyorsun yani! Anladın mı?” diyen Acun Ilıcalı, Yunus Emre‘nin “Çok medeni bir ortam …” sözleriyle çıldırdı. Ilıcalı “Yunus Emre sen anladığım kadarıyla anlattığımızdan da bir şey anlamıyorsun. Oyundan ihraçsın. Gidebilirsin” diyerek yarışmacıyı parkur dışına gönderdi.

“KARARIMIZI VERECEĞİZ”

Acun Ilıcalı “Yaptığımız uyarıları pek algılayabilecek durumda değil şuanda. Agresifliğe hiçbir zaman bir şey demedik. Gerilim bir yere kadar evet ama uyarıda kalkıp da bu tip cevaplar veren bir yarışmacıyı ben yarışmada görmek istemiyorum. Kendisiyle ilgili değerlendirmemizi sonra açıklayacağız” dedi. Oyun, Yunus Emre‘nin ardından kaldığı yerden devam etti.