Medya

Acun Ilıcalı’dan Survivor Yasin’e sert uyarı!

Survivor‘ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında oyunu anlatan Acun Ilıcalı, “Survivor’da bir ilki yaşayacaksınız. Survivor’ın ruhunda olan zeka ve stratejiyi, bu oyunda atış noktalarında hep beraber göreceğiz. Altın Top uygulaması… Bitiş noktasına geliyorsunuz, iki tane topu sokmanız gerekecek. Sizleri daha uzakta altın toplar bekliyor. Altın top ile tek atışı başarılı yaparak sayıyı alabilirsiniz” dedi.

Oyun sırasında sinirlerine hakim olamayan Gönüllüler takımından Yasin Obuz, bench’te bulunan takım arkadaşı Evrim Keklik‘e, “Sus, bir sus” diye bağırdı. Gönüllüler takımı bench’i bir anda karışırken, Evrim Yasin’e “Bağırma” diyerek çıkıştı.

Bu sözleri duyar duymaz devreye giren Ilıcalı, “Yasin ne yapıyorsun? Nasıl konuşuyorsun? Senin Evrim’le konuşma şeklinden hiç mutlu değilim, haberin olsun” şeklinde sert bir uyarıda bulundu. Yasin Obuz, Ilıcalı’ya “Farkında değilim, biraz mizaçtan kaynaklanıyor” karşılığını verdi. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, “Sen bağırmayacaksın, git ağaçlara bağır!” diyerek, Yasin’e bir kez daha tepki gösterdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu