Medya

Acun Ilıcalı’dan Survivor Barış ve Yasin kavgasına dair açıklama!

Survivor‘ın son bölümünde ödül oyunu oynandı. Dominik‘te bulunan bir malikanede bir gün geçirmek için oyuna çıkan yarışmacılardan Barış‘ın Ünlüler takımından Mert‘e karşı kaybettiği sayı sonrası, oyun sırasında zaten tartışma yaşayan Barış ve Yasin bu kez sinirlerine hakim olamadı. Birbirinin üzerine yürüyen yarışmacılar, sert şekilde itiş kakış yaşadı. Survivor‘a damga vuran kavgaya, Acun Ilıcalı müdahale etmek zorunda kaldı.

Yasin yumruklarını sıkarken, Barış‘ın da takım arkadaşına yönelik “İnsanlar tutuyor diye yap şovunu. Gelmezsen adam değilsin” dediği duyuldu. Kavga sonrası açıklamaları merakla beklenen Acun Ilıcalı, oyun alanında aldıklarını ilk kararı iki takıma da duyurdu ve ada konseyini işaret etti. Ilıcalı şunları söyledi:

“Bu sezon ilk defa böyle bir şey yaşıyoruz. Gerginliğe belli ölçüde anlayışla karşılaşıyoruz ama böyle bir şeye müsaade etmeyiz. Tansiyon yüksek olduğu için ikinize de nedenini sormak istemiyorum. Şu anda sakin olacağınıza dair ikinizden de söz aldım.”

“Bunun değelendirmesini yapacağız. Şu an için aldığımız karar Yasin ve Barış, bu oyundan ihraçsınız. Ekibimiz sizi ayrı yerlere götürecek. Oyunun kalanında yarışmayacaksınız. Riske girmek istemiyoruz. İki dakika içerisinde 3 aylık emeğinizi kaybolmasını istemeyiz. Sizi kaybetmek istemem.”

“Ödülün manevi değeriyle gözünüz karardı. Şimdi ayrı yerlere gidin. Daha sonra durumu değerlendireceğiz. Tansiyonlarının düşmesini bekleyeceğiz, sakinleştikleri anda adalarına yollayacağız. İsterlerse tansiyonu düşürürler. İstemezlerse bizim devreye girmemiz gerekecek.”

Öte yandan kıyasıya bir mücadeleye sahne olan ödül oyununu 10-8’lik skorla Ünlüler takımı kazandı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu