Acun Ilıcalı’dan sonra Mustafa Sandal da Seda Sayan’dan nasibini aldı!

Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflara uyguladığı filtre ile bir dönem takipçilerinin diline düşen Seda Sayan, aynı filtreyi Acun Ilıcalı'dan sonra Mustafa Sandal'a uyguladı. Ünlü sanatçı kendini ti'ye almayı da ihmal etmedi...

Takip Et:

Şu sıralar ‘Yemekteyiz’ programı ile ekranlarda olan Seda Sayan, önceki gün Alaçatı’da sahne alan arkadaşı Mustafa Sandal’ı dinlemeye gitti. Sandal’ın sahnesi bittikten sonra bir araya gelen ikili, geceye dair bir de fotoğraf paylaştı. Paylaşımı yapan Seda Sayan, artık kendisiyle özdeşleşen filtreyi Mustafa Sandal’a da uyguladı. Bu filtreyle Musti’yi 15 yaşındaki haline götüren sanatçı, “Dün akşam Mustafa Sandal konserinden… Musti’ye hafif botox yaptım” diyerek eğlenceli bir paylaşıma imza attı.

“SEDA ABLA ACUN’A NE YAPTIN?”

Geçtiğimiz aylarda Kilyos’ta gerçekleşen Eser Yenenler ve Berfu Yıldız’ın düğününe katılan Seda Sayan, Acun Ilıcalı ile paylaştığı fotoğraftada aynı filtreyi uygulamış ve sosyal medyada gündem olmuştu. Sosyal medya kullanıcıları “Seda abla Acun’a ne yaptın?” gibi yorumlar yazmıştı. Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin de annesiyle bir fotoğrafını “Filtresiz” notuyla paylaşıp bu durumu ti’ye almıştı.