ACUN ILICALI’DAN ŞOK MUSTAFA SANDAL-GÜLBEN ERGEN AÇIKLAMASI!..

3 Ağustos'ta ekranlara gelmeye hazırlanan, jürisinde Mustafa Sandal, Demet Akalın, Gülben Ergen ve Fuat Güner'in olduğu iddialı yarışma 'Rising Star' daha başlamadan gündem oldu bile…

 

Art arda jürilerin belli olmasıyla gündemin zirvesine yerleşen programda son bomba ise geçtiğimiz senelerde 'Şıkır Şıkır' adlı şarkı nedeniyle davalık olan Mustafa Sandal ve Gülben Ergen'in aynı jüri kadrosunda olmasıydı. Hatırlayacağınız üzere; Gülben Ergen, şarkıyı söz yazarı Mustafa Sandal'dan izinsiz albümünde kullanmasından ötürü Musti'ye 12 bin 500 TL tazminata mahkum edilmişti. 

 

Konu hakkında yöneltilen soruları içtenlikle yanıtlayan Acun Ilıcalı bu durumu gayet iyi bulduğunu ve bu vesileyle ikilinin arasındaki soğuk rüzgarın dinmiş olduğunu şu sözlerle açıkladı:

 

"Güzel oldu. Haberim var. Kırgınıkların kimseye bir şey kazandırmayacağını düşünüyorum. Gerilim kime ne kazandırır? Arada insanlar sorun yaşar, ikisi de çok değerli sanatçı. Tabii ki böyle bir projeyi getirdiğimde ikisiyle de ayrı ayrı konuştum. Aslında çok iyi oldu bu iş onların barışmaları için" 

"Siz teklif yaparken ikilinin dargın olduklarını biliyor muydunuz?" sorusuna ise "Evet biliyordum. Ama ben hayat görüşü olarak insanların birbiriyle kötü olmasını hiç bir zaman kabul etmiyorum. İkisi de iyi niyetli sanatçılarımız. Niye dargın olsunlar ki? Zamanında bir şey olmuş bitmiş. Bunlar büyük sanatçılar, kalkıp da olayları uzatacak insanlar değil" şeklinde yanıt verdi. (Cansizkus.com)