Acun Ilıcalı’dan merak uyandıran açıklama!

Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacıları Sercan ve Nisa'nn ses kaydıyla ilgili konuştu...

Takip Et:

Dün akşam yayınlanan ada konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı, Nisa ve Sercan‘ın 6 Nisan tarihindeki konuşmalarına ait ses kaydına ulaştıklarını söyledi.

“MİKROFONLARINIZ AÇIK KALMIŞ!”

Sercan ve Nisa‘nın ses kaydındaki detayları bir gün sonra açıklayacağını belirten Ilıcalı, “Bugüne kadar aranızdaki konuyla ilgili bu konuya müdahil olmadım ve Survivor’da bununla ilgili bir şey konuşmadım. İki tarafın da bu konuyla ilgili iddiaları oldu. Ancak iddialar karşılıklı suçlamalara dönünce ekibimizden, sizin bahsettiğiniz dönemin kayıtlarını çok ciddi bir şekilde incelemelerini istedim. Ekibimizin 4-5 gün süren taramaları sonucunda, o dönemle ilgili bir belgeye ulaştık. 6 Nisan günü mikrofonlarınız açık kalmış ve kaydetmiş. Ve sizin bundan haberiniz yok. Sercan’dan Nisa’ya bir not gidiyor. Benim şu anda dinlediğim bir ses kaydı var. Ve bu ses kaydı bir çok şeyi aydınlatıyor. Bizim görevimiz bu polemikle ilgili bir şey varsa seyircimizle paylaşmak. Yarın ilk ve son kez açıklama yapacağım ve bu konuyu kapatmış olacağız” dedi.

SERCAN YİNE NİSA’YI ELEME ADAYI YAPTI!

Survivor son bölümde bireysel dokunulmazlığı kazanan Sercan Yıldırım, geçen hafta olduğu gibi bu hafta da Nisa‘yı eleme adayı olarak söyledi.