MagazinMedya

Acun Ilıcalı’dan Itır Esen açıklaması!

TV8 kanalında yayınlanan Survivor programının sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı, “Survivor için Dominik ve İstanbul arasında gidip geliyorum. Çok ciddi yoğunluk var. Onun verdiği motivasyonla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Ilıcalı, yeni projesi olan ‘Exatlon’ için, Amerikan Telemundo kanalıyla 2 yıllık anlaşma yaptığını açıkladı ve şunları ekledi, “Bu anlaşma bizim için büyük bir gurur ve bize büyük bir sorumluluk yükledi. Şu anda konsantre olduğum tek şey Exatlon.”

Yeni programının birçok ülkede yayınlandığını söyleyen Ilıcalı, “Dünyada 12 ülkede çıkmak üzereyiz. Yeni yarışma yapacak yerimizde kalmadı. Exatlon için dünya şampiyonası düşünüyoruz. Türkiye ile diğer ülkeleri yarıştırabileceğimiz bir format. Bütün dünya şampiyonlarının yarıştığı bir dünya kupası düşünüyorum. Bu Dubai’de de olabilir, İstanbul’da da”  açıklamasında bulundu.

ITIR’LA ASLA BİR İLİŞKİM YOK!

Adı Itır Esen’le sıkça anılan Acun Ilıcalı, aşk dedikodularıyla ilgili olarak ilk kez konuştu. Ilıcalı, “Itır’la asla bir ilişkim yok. Kendisi işini çok iyi yapan, başarılı bir arkadaşımız. İleride başka projelerimiz de olabilir. Benimle ilgili böyle haberlerin çıkmasını normal karşılıyorum. İşime konsantre oldum ve üretken bir dönem yaşıyorum” açıklamasında bulundu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu