ManşetMedya

Acun Ilıcalı’dan Hakan Kanık paylaşımı!

Survivor Türkiye-Yunanistan mücadelesi devam ederken yarışmacılar zorlu şartlara ve hava durumuna alışmaya çalışıyor. Yarışmacılar bir yandan Ada’ya uyum sağlamaya çalışırken diğer yandan oynanan zorlu oyunlarla mücadele ediyorlar.

Yarışmacılar Survivor adalarında ilk haftayı geride bırakırken hem hayatta kalmak için hemde hayallerine kavuşmak için birbirinden zorlu oyunlarda sakatlığı göze alarak yarışıyor.

Türkiye ve Yunanistan yarışmacıları henüz ada ortamına adapte olamamış olsalarda vücutlarında bir takım deri yenileme gibi değişiklikler gözleniyor. Bu kervana katılan isimlerden biri de MasterChef yarışmasından Survivor yarışmasına katılan Hakan Kanık oldu. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından paylaştığı fotoraf ile Hakan Hanık’ın derisinin yenilendiği ve sırtında zorlu oyunlar dolayısıyla oluşan deri rahatsızlığı görüldü. Her ne kadar Survivor doktorları yarışmacıların sağlık kontrollerini sağlasa da hava ve iklim koşullarına adapte olmak oldukça zor görünüyor.

Survivor-hakan-kanik-paylasimi

Dimitri siftahı yapmıştı!

Yunan yarışmacı Dimitri Survivor’un ilk günü talihsiz bir sakatlık geçirmiş ve yarışmadan ayrılması bile gündeme gelmişti. Acun Ilıcalı, Dimitri için yarışmaya yeniden devam edebilmesi zor görünüyor demişti. Fakat şu zamana kadar herhangi bir ayrılık söz konusu olmadı.

Türk yarışmacılar düşüşte!

Survivor Türkiye ve Yunanistan arasında oyunlar devam ederken dün akşamki yayınlanan bölümde iki ülke yarışmacılar yiyecek paketi için yarıştılar. Paketin içerisine pirinç ve yemeklerde kullanılan sıvı yağ bulunuyordu. Üst üste kayıplar veren Türk takımı bu oyunuda kaybederek ödülü alamadı. Yarışma 5-0 Yunanistan takımının üstünlüğü ile sona erdi.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu